Vampir Kız Kardeşler izle · (Die Vampirschwestern) Filmi TR Dublaj ve Altyazılı Full HD izle · zFilmizle.com

Vampir Kız Kardeşler Filmi Full HD izle

Film 20 saniye sonra başlayacak.

Filme Ait Diğer Bilgiler

IMDB: 5.6

Yapım Yılı:
Gişe Geliri: $1.201.021
Süresi: 1 Saat 37 Dakika
Bir minibüs kapısından inen ve 4 kişiden oluşan bir aile Bindburg kasabasının misafiri olur. Bahsi geçen 4 kişilik anne baba ve 12 yaşlarındaki iki kızkardeşten oluşan ailenin büyük bir sırrı vardır. Anne dışında kalan 3 kişinin görünüşü solgun, giyiniş tarzları ise farklıdır. Bay ve Bayan Tepes iki kızlarıyla yeni yaşamlarına Bindburg kasabasında devam etmeyi plânlamaktadır. Büyük sır ise; Bayan Tepes dışında Bay Tepes ve iki kızkardeşin vampir oluşudur. 12 yıl boyunca Transilvanya’da yaşadıktan sonra Bayan Tepes’in ısrarı nedeniyle Almanya’ya taşınmaya karar vermişlerdir.

Oyuncular

Christian Koch, Christiane Paul, Hans-Peter Deppe, Jamie Bick, Jeremias Meyer, Jonas Holdenrieder, Laura Antonia Roge, Maj Jablonski, Marta Martin, Michael Kessler, Regine Vergeen, Richy Müller, Robin Kirsch, Stipe Erceg, Viola von der Burg, Xaver Wegler

Yorumlar

  1. Ömer dedi ki:

    Bence yabancı komedi filmleri, komedi kategorisnden çıkartıp ayrı bir kategoriye almak gerekiyor. Çünkü şive, ağız vs gibi gerçekten komikliğe sebep olacak unsurlar dublajda yok edildiğinden, filmin de komik bir yanı kalmıyor.