Tetikçi 2 Yüksek Voltaj izle · (Crank: High Voltage) 2009 Filmi TR Dublaj ve Altyazılı Full HD izle · zFilmizle.com

Tetikçi 2 Yüksek Voltaj Filmi Full HD izle

Film 20 saniye sonra başlayacak.

Tetikçi 2- Yüksek gerilim filmi, Tetikçi filminin devam filmidir. Serinin ilk filminde olduğu gibi Chev yine adrenalin seviyesini yukarıda tutmak zorundadır. Aksiyon sahnelerinin kalitesi ile ve Jason Statham’ın oyunculuğu ile film yine izleyicilerin beğenisini kazanmayı başarmıştır. Chev hücre benzeri zifiri karanlık bir odada tutsak olarak tutulmaktadır. Buradan zor da olsa kaçmayı başarır ancak mücadelesi bitmeyecektir. Tutsaklıktan kurtulduktan sonra Meksikalı çete lideri El Huron ve Çinli bir suç örgütünün lideri olan 100 yaşındaki Poon Dong'dan da kurtulabilmesi gerekmektedir. Chev kendisini yine amansız bir savaşın içinde bulacaktır. Chev bunu kendisine yapanlardan intikam almak için de büyük bir mücadelenin içine girer. Bu mücadele ise Los Angeles’da gerçekleşecektir.

Oyuncular

Jason Statham, Amy Smart, Dwight Yoakam, Efren Ramirez, Julanne Chidi Hill, Jose Pablo Cantillo, Reno Wilson, Keone Young, Art Hsu, Joseph Julian Soria, Bai Ling, Clifton Collins Jr., David Carradine, Corey Haim, Geri Horner, William Brent, Jamie Harris, John de Lancie, Ho-Kwan Tse, Galen Yuen, Shu Lan Tuan, Setu Taase, Eidan Hanzei, Najja Meeks, Anne Girard, Yeva-Genevieve Lavlinski, David Rolas, Moses Romero, David Dooyun Kim, Portis Hershey, Atticus Todd, Peter Mark, Chad Damiani, Jai Stefan, Tom Roach, Maynard James Keenan, Danny Lohner, Chester Bennington, Danna Hansen, Ted Garcia, Keith Jardine, Cherinda Kincherlow, Billy Gillespie, Samuel Hubinette, Michael Weston, Dan Callahan, Lloyd Kaufman, Joseph D. Reitman, Lexington Steele, Monique Alexander, Nick Manning, Jenna Haze, Kate Mulligan, Ron Jeremy, Ed Powers, Larry Eudene, Reid Harper, David Scott Rubin, Mandy Amano, Jay Xcala, David Baptiste, Simone Bargetze, Patrick Bautista, Sorana Black, Darryl Chan, Alexandre Chen, Andrew Chen, Rossie Cottrell, Nick Dash, Marisa DeVonish, Sabrina Diaz, Tony Flores, Menina Fortunato, Toni Fox, Larry Goldstein, Sharlene Grover, Jen Halperin, Lauren Holly, Glenn Howerton, Leo Ibanez, Hannah Landberg, J.P. Lavin, Josiah D. Lee, Rosa Lee, Raven Lexy, Erin Micklow, Alan Mueting, Bibiana Navas, Christine Q. Nguyen, Jimmy Ortega, Carlos Ramirez, Nicole Randall, Abraham Rubio, Tony Sagastizado I, C. Frederick Secrease, Teemaree, Kurly Tlapoyawa, Shirley To, Brandon Trost, Jason Trost, Sarah Trost, Tricia Trotter, Janna VanHeertum, Peter Vasquez, Dennis Waller, Holly Weber, Orlando Deral Wilson,

Yorumlar

  1. Ragıp dedi ki:

    Jason Statham’ın oyunculuğuna diyecek bir şey ok. Adam resmen bu filmler için hzırlanmış gibi. Özellikle de hareketleri ve mimikleri bu tarz filmler için çok uygun. Bu arada film pişman olmadan iznelebilecek bir aksiyon filmi tavsiye ederim özellikle aksiyon severler için.

  2. sadık dedi ki:

    Şu adamın filmlerine resmen hastayım. Çok başarılı bir oyuncu. Şu ana kadar Oscar ödülü aldı mı bilmiyorum ama her sene kesinlikle alması gerekiyor.