Tetikçi 1 Filmi izle · (Crank) 2006 Filmi TR Dublaj ve Altyazılı Full HD izle · zFilmizle.com

Tetikçi 1 Filmi Full HD izle

Film 20 saniye sonra başlayacak.

Tetikçi filminde Chev Chelios’nin yaşadığı olaylar anlatılmaktadır. Film gerilim ve aksiyon türlerindedir. Filmdeki etkileyici ve çok gerçekçi aksiyon sahneleri, izleyicileri filme çeken en önemli sebeplerden biridir. Filmin ana karakteri Chev Chelios’dir. Chev Chelios meslek olarak tetikçilik yapan ama bu işe bir son vermek isteyen biridir. Bu işi bırakmayı düşünürken Verona adında bir suçlu tarafından zehirlenir. Bu zehir onu öldürebilecek bir zehirdir. Hayatta kalmasını sağlayabilecek tek şey ise adrenalindir. Arkadaşı ve aynı zamanda doktoru da olan Miles panzehir bulmaya çalışacaktır. Chelios’un ise bu süre zarfında adrenalin seviyesinin hiç düşmemesi gerekmektedir. Chev daha sonra kız arkadaşı Eva ile buluşur ve Verona’yı öldürmek için yola koyulurlar.

Oyuncular

Jason Statham, Amy Smart, Jose Pablo Cantillo, Efren Ramirez, Dwight Yoakam, Carlos Sanz, Reno Wilson, Edi Gathegi, Glenn Howerton, Jay Xcala, Keone Young, Valarie Rae Miller, Yousuf Azami, Laurent Schwaar, David Brown, Dorian Kingi, Med Abrous, Daniel Stevens, Wally Lozano, David T. Green, Eve Loseth, Allen Bloomfield, Stephanie Mace, Chester Bennington, Michael McLafferty, Earl Carroll, Brian Swibel, Donnie Smith, Sean Graham, Dan Callahan, Noel Gugliemi, Daniel Venegas, Francis Capra, Frank Blake, Mike G., Ken Moreno, Troy Robinson, Eddie Perez, Justin Riemer, Peter Choi, Elizabeth Jayne Hong, Toshi Toda, Sam Witwer, Jai Stefan, Jacki R. Chan, Rick Shuster, Ted Garcia, Melissa Barker, Candice A. Buenrostro, Michael Dane, Guillaume DeLouche, Richard T. Henry, Klaudia Ann Jaworski, Nina Kaze, India King, Carlos Ramirez, Lucy Rendler-Kaplan, Jerome Villaluz, Robin Wilson,

Yorumlar

  1. Zeynep dedi ki:

    Gerçekten bir efsanenin doğuşuna şahit olduğumuz bir film. 13 yıl geçmiş sinemada izlemem üzerinden ve bugün abimle birlikte tekrardan izledik. Jason Statham filmleri kuşkusuz son yılların en başarılı aksiyon filmleri.

  2. Hayal dedi ki:

    Jason Statham’ın sanırım senaryosu en iyi olan ve en yaratıcı olan filmlerinden biri. Spoiler vermeden anlatıyım bu elemana bi ilaç veriyorlar. uyandığında bir bakıyor ki karşısındaki adam ona panzehirin kendisinde olduğunu söylüyor ve ilacın etkisine göre mutlaka ölecek panzehiri almazsa. fakat bu süreci uzatmanın tek bir yolu var o da adrenalin. Bu yüzden full aksiyon olan film izleyiciyi de ister istemez geriyor ve ortaya çok ilginç şeyler çıkıyor.