Terminatör 2 Mahşer Günü izle · (Terminator 2: Judgment Day) 1991 Filmi TR Dublaj ve Altyazılı Full HD izle · zFilmizle.com

Terminatör 2 Mahşer Günü Filmi Full HD izle

Film 20 saniye sonra başlayacak.

Filme Ait Diğer Bilgiler

IMDB: 8.5

Yapım Yılı:
Gişe Geliri: $315.000.000
Süresi: 2 Saat 17 Dakika
Terminatör 2: Mahşer Günü filmi 1991 yılında gösterime girmiştir. Daha sonra 2017 yılında ise ü. Boyutlu haliyle tekrar gösterime girmiştir. Film 2009 yılında geçmektedir ve filmde iki taraf vardır. Bir tarafta robotlar ve diğer tarafta bu robotlara karşı insanlığı savunan John Connor. Robotlar Connor’u savaşarak yok edememişlerdir ve yok edemeyeceklerinin de farkına varmışlardır. Bu sebeple onu yok etmek için farklı bir yöntem bulmuşlardır. Geçmişe yani John’un çok küçük bir çocuk olduğu bir döneme robot yollarlar. Bu robot ile John’u yok etmeyi amaçlamaktadırlar. Ancak bunu engellemek için başka bir robot daha geçmişe gönderilmiştir. Bu robotun görevi de John’u yok etmeye çalışan robotu engellemektir.

Oyuncular

Castulo Guerra, Charles A. Tamburro, Dean Norris, Denney Pierce, Edward Furlong, S. Epatha Merkerson

Yorumlar

  1. aydın dedi ki:

    Vay be, şu filmi ne izlemiştik zamanında. Arnold da iyice yaşlandı artık. Amerikanın cüneyt arkını gibi bir şey. Ama maalesef birçok hollywood yıldızı gibi emperyalist abd ve israil yanlısı bir insan. Yani film kahramanı ama gerçekte fos.