Taşıyıcı 2 Filmi izle · (Transporter 2) 2005 Filmi TR Dublaj ve Altyazılı Full HD izle · zFilmizle.com

Taşıyıcı 2 Filmi Full HD izle

Film 20 saniye sonra başlayacak.

Taşıyıcı 2 filmi, taşıyıcı serisinin devam filmi niteliğindedir. İlki izleyiciler tarafından çok beğenilen serinin ikinci filmi de seyircilerden tam not almıştır. Aksiyon filmlerinin en başarılı oyuncularından olan Jason Statham bu filmde de mükemmel bir performans göstermiştir. Jason Statham’ın oyunculuğu sayesinde kusursuz aksiyon sahnelerine sahip olan filmin bu kadar beğenilmesinin en büyük sebeplerinden biri de budur. Filmde özel kuvvetlerdeki yorucu ve stresli işinden ayrılan Frank Martin’in yaşadıkları anlatılmaktadır. Frank bu tempodan kurtulup sakin bir yaşam arzulasa da hayat umduğu gibi devam etmeyecektir. Yeni bir taşıyıcı görevi üstlenen Frank Martin bu filmde de tıpkı ilkinde olduğu gibi kendisini çok tehlikeli ve aksiyon dolu olayların içinde bulacaktır.

Oyuncular

Jason Statham, Alessandro Gassman, Amber Valletta, Kate Nauta, Matthew Modine, Jason Flemyng, Keith David, Hunter Clary, Shannon Briggs, François Berléand, Raymond Tong, George Kapetan, Jeff Chase, Gregg Weiner, Gregg Davis, Marty Wright, AnnaLynne McCord, Reggie Pierre, Elie Thompson, Adam Faldetta, Michael House, Tim Ware, Liv Davalos Maier, Damaris Justamante, Andy Horne, Doug MacKinnon, Marc Macaulay, Bill Wilson, Robert Small, Jim R. Coleman, Heath Kelts, Chris Campbell, Paul Tei, Ernest Harden Jr., Tim Powell, Shelah Marie, Tom Derek, Serafin Falcon, Max Osterweis, Laurence Gormezano, Jay Amor, Scott Dale, Vincent De Paul, Bobby Dodge, Patricio Doren, Roberto Escobar, Richard Fitzpatrick, Jesse Holland, Erik Joseph, Elissa Kapneck, Dave Knight, Jeff Moldovan, Bruce Perkins, Jimmy Star, Frank Tedesco, Erik Townsend, Cleveland Markus Walton,

Yorumlar

  1. refik dedi ki:

    Ben bu adamı biraz bruce willise benzetiyorum. Daha önce taşıyıcı sonra da hızlı öfkeli filminde gördüm . Ama ismini yıllarca hiç duymamıştım.