Tabanca Filmi izle · (Revolver) 2005 Filmi TR Dublaj ve Altyazılı Full HD izle · zFilmizle.com

Tabanca Filmi Full HD izle

Film 20 saniye sonra başlayacak.

Filme Ait Diğer Bilgiler

IMDB: 6.5

Yapım Yılı:
Gişe Geliri: $75.420
Süresi: 1 Saat 51 Dakika
Tabanca filmi, kardeşinin ailesini kurtarmak için başını belaya sokmak zorunda kalan Jake Green’in hayatını konu almaktadır. Film, dram ve suç türlerindedir. Ayrıca film gizemli olaylar ile de izleyicilerde merak uyandırarak filmin çok akıcı bir hale gelmesini sağlamaktadır. Jack Green kardeşinin ailesini kurtarmaya çalışırken 7 yıl hapis cezasına mahkûm edilmiştir. Hapiste geçirdiği süre boyunca Jack’e iki dolandırıcı ve her zaman okuduğu kitapları arkadaşlık ederler. Ve hapiste kaldığı süre boyunca her an hapse girmesine sebep olan kişi olarak gördüğü Dorothy Macha’dan alacağı intikamı düşünmektedir. Jack hapisten çıktıktan sonra, Macha ile bir kumar masasına oturmuş ve oynamaya başlar başlamaz bir tomar para kaybetmiştir. Daha sonra ise hapishanede iki dolandırıcıdan öğrendiklerini kullanmaya başlama sırası gelecektir.

Oyuncular

Jason Statham, Ray Liotta, Vincent Pastore, André Benjamin, Terence Maynard, Andrew Howard, Mark Strong, Francesca Annis, Mem Ferda, Anjela Lauren Smith, Elana Binysh, Shend, Bill Moody, Stephen Walters, Vincent Riotta, Tom Wu, Ian Puleston-Davies, Jimmy Flint, Brian Hibbard, Bruce Wang, Tony Tang, George Sweeney, Martin Herdman, Tony Denham, Serge Soric, Trevor Stuart, Togo Igawa, Gary Tang, Faruk Pruti, Ricky Grover, Benjamin Feitelson, Abbi Bashir, Evie Garratt, Louis Dempsey, Mario Woszcycki, Eddy Lemare, Kamay Lau, Jeff Rudom, Mercedes Grower, Hon Ping Tang, Brendon Burns, Joerg Stadler, Sacha Bennett, David Buchanan, Jasmine Lennard, Del Mak, Habib Nasib Nader, Woon Young Park, Peter Rnic, Andy Skinner, Michael Thompson, James Warren

Yorumlar

  1. Kenevirci dedi ki:

    Yeni filmi olmadığı için eski fimlerini izliyorum Jason Statham’ın. Filmleri öyle kaliteli ki yeni filmlere taş çıkartır. Ben marvel tarzı filmleri pek sevemiyorum çünkü herşey acayip yapay geliyor. Tamam bu tür filmlerde de bazı yerlerde abartı var ancak inanılamayacak derecede de değil.