Son Oyun (Wild Card) izle · (Jason Statham Filmleri) 2015 Filmi TR Dublaj ve Altyazılı Full HD izle · zFilmizle.com

Son Oyun Filmi Full HD izle

Film 20 saniye sonra başlayacak.

Filme Ait Diğer Bilgiler

IMDB: 5.6

Yapım Yılı:
Gişe Geliri: $6.100.000
Süresi: 1 Saat 32 Dakika
Wild Card filmi aksiyon, suç ve dram türlerindedir. Özellikle aksiyon filmleri için usta denilebilecek bir oyuncu olan Jason Statham’ın başrolünde olduğu film yalnızca Statham’ın oyunculuğu için bile izlenebilecek bir filmdir. Film özellikle aksiyon sahnelerinin başarılı olması ile öne çıkmaktadır. Film izleyicilere tek bir saniyesinden bile sıkılmayacakları ve gözlerini bile kırpmadan izleyecekleri bir film vaat etmektedir. İzleyicilerin ve otoritelerin yorumlarından da bu vaadini yerine getirdiğini anlamak çok zor olmayacaktır. Film kumarbaz olan ve bu kötü alışkanlığını bırakmaya çalışan bir karakterin yaşadıklarını anlatmaktadır. Bu alışkanlığını bırakan Nick Wild silahlardan da uzak durmak istemektedir. Ancak bir arkadaşının maruz kaldığı bir saldırıdan sonra silahlardan uzak durma istediğini göz ardı etmek durumunda kalmıştır.

Oyuncular

Jason Statham, Michael Angarano, Dominik García-Lorido, Hope Davis, Milo Ventimiglia, Max Casella, Stanley Tucci, Sofía Vergara, Jason Alexander, Anne Heche, Chris Browning, Matthew Willig, François Vincentelli, Davenia McFadden, Michael Papajohn, Jean Claude Leuyer, Greice Santo, Freddie Poole, Nick Epper, Lara Grice, D'Arcy Allen, Shanna Forrestall, Boyana Balta, Lee Perkins, Allison Wirges, Kyle Clements, Billy Tilk, Pete Antico, J. Travis Merendino, Clayton J. Barber, Brian Blu, Michael Bower, Alesia Burt, Carroll Burt, Janet Lynn Carey, Sheena Chou, Diana Durango, Maureen E. Durocher, Cassandra Eastwold, Joseph Fischer, Brandy Grace, Steffie Grote, Colin Haag Jr., Madison Holcomb, Jacquelyn Twodat Jackson, Kasey James, Mark Joyce, Angela Kerecz, Bobby Kerecz, Lauren Mary Kim, Rhonda Laizer, Cynthia LeBlanc, Stephen Livaudais, Carly Richardson, Joan Riegert, Corrina Roshea, Amanda Russo, Elena Sanchez, Plynlymmon Sanguis, Stephen Silberkraus, Kevon Stover, Timothy Wyant,

Yorumlar

  1. taner dedi ki:

    Aksiyon filmleri için vazgeçilmez klişelerden biri de bu. kahramanımız kirli işlerden elini eteğini çekmiştir. sonra başına bir olay gelince mecburen sahalara geri döner. Aynı hikaye. Bu arada fragmanda stallone var, oyuncu listesinde göremedim.

  2. Arzu dedi ki:

    Oldukça aksiyon dolu bir hikaye içeren bir film olmuş ya. Böyle her dakikası mecera dolu bir film izlemeyeli uzun bir süre olmuştu. Artık Jason Statham filmleri hiç kaçırmayacağımdan eminim.

  3. Sarah dedi ki:

    sylvester stallone acayip bir oyuncu ya. adam yaşlandıkça farklı bir karizmaya dönüşüyor. Ya filmde yok yok tüm ünlüler var işte. Aksiyonsa aksiyon gerilimse gerilim sadece IMDB puanını çok karıştırmayın işin içine.