Sapık Filmi izle · (Psycho) 1960 Filmi TR Dublaj ve Altyazılı Full HD izle · zFilmizle.com

Sapık Filmi Full HD izle

Film 20 saniye sonra başlayacak.

Filme Ait Diğer Bilgiler

IMDB: 8.5

Yapım Yılı:
Gişe Geliri: $50.000.000.
Süresi: 1 Saat 49 Dakika
Sapık Film bir ofiste çalışan Marion Crane’in hayatını konu almaktadır. Marion Crane hayatından memnun olmayan, mutsuz bir kişidir. Bir gün patronu Marion’a bankaya yatırması için yüklü bir miktarda para verir. Marion ise bu parayla hayatını değiştirebileceğini düşünmektedir. Parayı alır ve para ile birlikte kendisine yeni bir hayat kurmak için şehri terk eder. Marion yolculuk sırasında iken aniden bastıran bir fırtınaya yakalanır. Fırtınadan korunmak ve biraz dinlenebilmek için Bates Motel’e sığınır. Marion burada motelin sahibi olan Norton adında bir genç ile tanışır ve onunla biraz sohbet ederler. Norman psikolojik sorunları olan birisidir. Marion onun annesine ve kuşlara saplantılı biri olduğunu fark eder.

Yorumlar

  1. Mehmet dedi ki:

    Çok eski olmasına rağmen güzel bir filmmiş. Site yönetiminden rica ediyorum. Rose Red Konağı isimli filmi de siteye ekler misiniz? Yanlış hatırlamıyorsam 4.5 saat falan sürüyordu.

  2. niyazi dedi ki:

    Film 1960da yapılmış. Aradan 60 yıl geçmiş. Bu 60 yılda teknoloji çok çok değişti. Tüm değişime rağmen Hitchkok hala bir klasiktir. Hitchkok kalitesini yakalamak maalesef mümkün olmadı. Sine ma endüstrisi saçma sapan senaryolarla gişe hasılatı elde etmeye çalışıyor.