Sammy'nin Maceraları 2 izle · (A Turtle's Tale 2) Filmi TR Dublaj ve Altyazılı Full HD izle · zFilmizle.com

Sammy’nin Maceraları 2 Filmi Full HD izle

Film 20 saniye sonra başlayacak.

Filme Ait Diğer Bilgiler

Senaryo:
IMDB: 5.7

Yapım Yılı:
Gişe Geliri: $1.210.856
Süresi: 1 Saat 32 Dakika
Sammy ve Ray isminde iki sevimli deniz kaplumbağası, aralarından su sızmayacak kadar full samimi iki arkadaştır. Her yaşadıklarını birlikte paylaşarak hayattan keyif almaktadırlar. Yaşam sürdükleri denizde yeni hayata gözlerini açan Ella ve Ricky’nin hayata kazandırılması için onlara yol göstermek isterler. Ancak bu sırada kaçak avcılar kendilerini izleyerek yakalamıştır. Yaşam sürdükleri denizden avcılar kendilerini kopararak oldukça büyük bir akvaryum içine hapseder. Kendileriyle birlikte hapsolmuş olan deniz atı kendilerini kurtarabilecek dahice bir planı olduğunu söyler. Bu plana uyan deniz kaplumbağaları kendilerine kaçış planını aktaran deniz atını can kulağı ile dinlerler. Tabi ki bur serüven içerisinde çeşitli entrikalar ve aşk dolu sahnelerde yaşanmaktadır. Bakalım Ricky ve Ella, deniz atı ile birlikte büyük akvaryum içinden kaçış planında başarılı olabilecekler mi?

Oyuncular

Adrien Larmande, Alan Shearman, Alexander Lamur, Annie Milon, Asto Montcho, Bill Parks, Boris Rehlinger, Brianne Brozey, Bridget Gonzalez, Cameron Thomas, Camille Labadie, Carlos McCullers II, Carter Hastings, Cassidy Naber, Catherine Davenier, Cédric Dumond, Chris Andrew Ciulla, Cinda Adams, Clark Kelly, Coralie Thuilier, Daan van Rijssel, Damien Paris, Darren Capozzi, Deanne Basque, Dennis O'Connor, Dino Andrade, Donte Paris, Doug Stone, Douglas Ryan Roth, Dylan Shepherd, Elaine Hakkaart, Elie Semoun, Elisa Gabrielli, Ellen Dubin, Emmanuel Garijo, Ethel Houbiers, Franck Dubosc, François Damiens, Fred Testot, Garance Pauwels, George Babbit, Guillaume Gallienne, Guillaume Lebon, Hein Boele, Jack Damiens, Jack Shepherd, Jaylen Ahmadyar, Jérémie Covillault, Jeremy Prevost, Jimmy Damiens, Joe Thomas, Joey D'Auria, Johnny Wesley, Jon Ferrante, Jules Sarrazin, Kyle Hebert, Lauren Valente, Lex Lang, Mari Devon, Mario Anthony, Matt Hart, Michael Goldstein, Michael McConnohie, Michael Philip, Michael Sun Lee, Millie Mup, Noah Rust, Olivia Ruiz, Olivier Paris, Pam Jones, Patrick Bradford, Patrick Seitz, Philippe Siboulet, Roxanne Reese, Sander de Heer, Serge Biavan, Shyloh Oostwald, Silje Reinåmo, Sirap Mod, Sophia Aram, Terri Douglas, Thomas Lee, Willie James Warren Jr.

Yorumlar

  1. Saime dedi ki:

    Sammy’nin Maceraları filminin ilk bölümünü kızım için eşimle birlikte oturup izlemiştik. Kızımdan ziyade eşim ve ben baya gülüp eğlenmiştik. Şimdi sayenizde 2. bölümünü de izleyeceğiz. Umarın ilk bölümdeki gibi keyifli bir vakit geçiririz.