Özgürlük Savaşçısı izle · (In the Name of the King: A Dungeon Siege Tale) 2007 Filmi TR Dublaj ve Altyazılı Full HD izle · zFilmizle.com

Özgürlük Savaşçısı Filmi Full HD izle

Film 20 saniye sonra başlayacak.

Özgürlük savaşçısı filminde çocuğu öldürülen ve karısı kaçırılan bir çiftçinin hikayesi anlatılmaktadır. Film aksiyon, fantastik ve macera türlerindedir. Bir krug çetesi, bir köyü yağmalamıştır. Çiftçinin karısının ve çocuğunun başına gelenler de bu yağmalama sırasında meydana gelmiştir. Çiftçi ne yapması gerektiği konusunda akıl hocası Norick’e danışır. Huzurlu ve mutlu bir şekilde geçen çiftçinin hayatı bu olaydan sonra berbat bir hale gelmiştir. Çiftçi, karısını bulmak için akıl hocasını ve kayın biraderini peşine takar ve krug çetesini aramaya başlar. Kralın büyücüsü Merick onlardaki üst düzey gücü keşfetmiştir. Çiftçi karısını kurtarmak için tek bir şansı olduğunu düşünür. O da kralın ordusuna girmektir. Burada yetenekleri açığa çıkar ve bir çiftçiden daha fazlası olduğu anlaşılacaktır.

Oyuncular

Jason Statham, Leelee Sobieski, John Rhys-Davies, Ron Perlman, Claire Forlani, Kristanna Loken, Matthew Lillard, Brian White, Mike Dopud, Will Sanderson, Tania Saulnier, Ray Liotta, Burt Reynolds, Gabrielle Rose, Terence Kelly, Colin Ford, Michelle Harrison, Eva Padberg, Darren Shahlavi, Aaron Pearl, Michael Eklund, Ron Selmour, Paul Wu, Stephen Park, Marcel Maillard, Daniel Boileau, Christopher Rosamond, Sage Brocklebank, Carrie Anne Fleming, Jacqueline Ann Steuart, Travis MacDonald, Alana Kagan, Naomi Lazarus, Duncan Fraser, Aidan Williamson, Denis Corbett, Elan Even, Cole Henderson, Kevin D. Murray, Christian J. Stewart,

Yorumlar

  1. Gümüş dedi ki:

    jason Statham ‘ın filmi olunca gözüm kapalı izliyorum ne de olsa adamıun seçtiği senaryolar açısından olsun o senaryonun kendi kişiliğine ve rolüne uyması olsun harika işler ortaya çıkarıyor. Özgürlük Savaşçısı filmi de tam bu minvalde izlemeye değecek bir film.

  2. Juana dedi ki:

    Biraz duygusala bağlama durumu falan var. Tamama Jason Statham diye izlenir ama bence Jason Statham’ın bile filmleri arasındaki en güzel olmayanlarından. Yani ancak bu elemanın hayranlarnın izlemesini tavsiye ederim. Beklentiyi büyük tutmayın.