Ölümcül Takip izle (Blitz) · (Jason Statham Filmleri) 2011 Filmi TR Dublaj ve Altyazılı Full HD izle · zFilmizle.com

Ölümcül Takip Filmi Full HD izle

Film 20 saniye sonra başlayacak.

Blitz filmi ismini Blitz adındaki seri katilden almaktadır. İngiltere, ABD ve Fransa’da çekilen filmin türleri ise gerilim ve aksiyondur. Çok sürükleyici ve özgün bir konuya sahip olan film kalitesi ile bu konunun hakkını vermeyi başarmıştır. Aksiyon sahneleri filmin etkileyiciliğinin sağlanmasındaki en büyük etmenlerden birisidir. Aksiyon sahnelerinde izleyici kendisini adeta filmin içerisinde hissetmekte ve olayı yaşamaktadır. Bu da filmin bu denli sevilmesinin en önemli sebeplerinden bir tanesidir. Tom Brant çok başarılı bir polistir ve sert bir mizaca sahiptir. Blitz adlı seri katil şehrin tamamını etkileyen bir korkuya sebep olurken bu katili yakalamak da Tom Brant’ın görevidir. Olaylar gittikçe karmaşık bir hal alacak ve Tom’un bu katili yakalaması zannettiğinden çok daha zor olacaktır.

Oyuncular

Jason Statham, Paddy Considine, Aidan Gillen, Zawe Ashton, David Morrissey, Ned Dennehy, Mark Rylance, Luke Evans, Nicky Henson, Steven Harwood-Brown, Bill Champion, Richard Riddell, Ron Donachie, Elly Fairman, Alex Lanipekun, Mark Roper, Ranjit Krishnamma, Nabil Elouahabi, Del Synnott, Joe Dempsie, Mickey Hughes, Daniel Green, Serge Soric, Antonia Christy, Gregory Finnegan, David Keyes, Taylor James, Aldonio Danny Frietas, Mens-Sana Tamakloe, Michael Byrch, Ralph Laurila, Reece Beaumont, Jack Bence, Jamie Kenna, Ken Bruen, Martina Laird, Bill Westley, Felix Scott, Rupert Holliday-Evans, Christina Cole, Jessica Swain, Des Barron, Luke Barron, John Burton, Justin Cosh, Taya De La Cruz, Amit Dhut, Rebecca Eve, Rishi Ghosh, Julie Hoult, Ian Hughes, Ian Hughes, Shiden Mezghebe, Joanna Miller, Mike Parish, Chris Wilson,

Yorumlar

  1. şehriban dedi ki:

    Jason statham aksiyon filmlerinde başarılı, hakkın ıvermek lazım Ama bu aksiyon filmleri maalesef yok banal. Sanki filmin sonu belliymiş gibi bir izlenim uyandırıyor. Ben şahsen beyin yormayan filmleri pek de başarılı bulmuyorum.