Ölümcül Makineler izle · (Mortal Engines) 2018 Filmi TR Dublaj ve Full HD izle · zFilmizle.com

Ölümcül Makineler Filmi Full HD izle

Film 20 saniye sonra başlayacak.

Filme Ait Diğer Bilgiler

IMDB: 6.2

Yapım Yılı:
Gişe Geliri: $82.865.379.
Süresi: 2 Saat 8 Dakika
İnsanoğlunun dünyayı bilinçsizce tüketmesi ve toplumların kendilerine yeni dünya arayışlarını konu alan başarılı bir film.
Ölümcül Makineler izle Yağmacı Şehirler Çağı
İnsanlar tabiatın onlara yüz çevirmesinden sonra kendilerine koloni sistemi adı verilen yürüyen şehirler inşa etmeye başladılar. Bu devasa büyüklükteki yürüyen şehirler sürekli olarak olarak yer değiştirerek kendilerinden daha küçük yerleşim alanlarını yağmalayarak hayatlarını devam ettirmektedirler. Londra'nın küçük bir bölgesini işgal etmeleri ile Tom Natsworthy ve idareciler tarafından aranılan düşman Hester Shaw karşılaşırlar. Bu karşılaşma yeni kurulan sisteme karşı bir baş kaldırmadır aynı zamanda. Grafik ve kurgu olarak oldukça başarılı bir film. İzlemenizi tavsiye ederiz.

Oyuncular

Hera Hilmar, Robert Sheehan, Hugo Weaving, Jihae, Ronan Raftery, Leila George, Patrick Malahide, Stephen Lang, Colin Salmon, Mark Mitchinson, Regé-Jean Page, Menik Gooneratne, Frankie Adams, Leifur Sigurdarson, Kahn West, Andrew Lees, Sophie Cox, Kee Chan, Sarah Peirse, Mark Hadlow, Caren Pistorius, Poppy Macleod, Joel Tobeck, Terry Norris, Calum Gittins, Megan Edwards, Peter Rowley, Aaron Jackson, Stephen Ure, Nathaniel Lees, Paul Yates, Lynda Lester, Nick Blake, Beatrice Brophy, Thomas La Hood, Simbarashe Matshe, Lee Tuson, Jason Whyte, Michael Homick, Carter Nixon, Rick Baker, Royden Davys, Richard Mills, Shane Rangi, Yoson An, Philip Reeve, Sam Reeve, Nicholas Quirke, Martin Kwok, Seth F. Miller, Madeleine Adams, Natalia Adams, Nellica Adaway, Margaret Austin, Roger Awhimate, Lucy Beeler, Talia Brewer, Jared Brown, Philip Cristian Claassen, Rodney Cook, Trevor Cooper, Paul Craze, Ayden Crewther, Karl Dickson, Claire Farrelly, Gary French, Sophie Fulton, Mike Galuszka, Marie-Therese Emma Gilbert, Faran Gillbanks, Tim Hamilton, Winham Hammond, Oliver Heinrich, Jackson Herman, Kathryn Briggs Hobbs, Dee Jamieson, Werner Kaffl, Tamati Kawha, Ron Kerkmeester, Isabelle Rose Kircher, Terewai Kopua, Jace Lee, Ebony-Jordan Lewis, Tim Mansell, Teal Mau, Barry Mawer, Shirley McGregor, Carlton McRae, Liz Merton, Joseph Mika-Hunt, Keith Mole, Reagan Morris, Sarah Munn, Jimmy James Nielsen, Kevin Noble, Stephen O'Neill, Danni Parsons, Dianne Smith, Amand Weaver, Christopher Winchester, Stephen Wright,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.