Mekanik: Suikast izle · (Jason Statham Filmleri) 2016 Filmi TR Dublaj ve Altyazılı Full HD izle · zFilmizle.com

Mekanik: Suikast Filmi Full HD izle

Film 20 saniye sonra başlayacak.

Suikast filmi, macera, aksiyon ve suç türlerindedir. Film izleyicilerin göz kırpmadan izleyecekleri aksiyon sahneleri barındırmaktadır. Çok uzun olmayan ve oldukça akıcı olan film göz açıp kapatıncaya kadar bitmekte ve izleyenlerin keyifli bir zaman geçirmesini sağlamaktadır. Film bir dönem çok tehlikeli bir suikastçi olan Arthur Bishop macera dolu hayatını konu almaktadır. Arthur uzun süre suikastçi olarak nam saldıktan sonra tehlikelerle dolu bu yaşamdan uzaklaşmak ve sessiz sakin bir hayat yaşamak istemektedir. Ancak eski düşmanlarının buna izin vermeye hiç niyeti yoktur. Bu düşmanları Arthur’un sevgilisi kaçırırlar. Elbette Arthur bir saniye bile düşünmeden sevdiği kadını kurtarmak için tehlikenin içine dalar. Arthur’un sevgilisini kurtarabilmesi için çok zorlu üç suikasti başarılı bir şekilde yapması gerekecektir.

Oyuncular

Jason Statham, Jessica Alba, Tommy Lee Jones, Michelle Yeoh, Sam Hazeldine, John Cenatiempo, Toby Eddington, Femi Elufowoju Jr., Anteo Quintavalle, Yayaying Rhatha Phongam, Bonnie Zellerbach, Stuart Thorp, Alex Kuzelicki, Brahim Chab, Thomas Kiwi, Andrew Stehlin, Francis Tonkala Tamouya, Tais Rodrigues Dias, Lynette Emond, Allan Poppleton, Maethi Thapthimthong, Soji Ikai, Vithaya Pansringarm, Chatchawai Kamonsakpitak, Atanas Srebrev, Yothin Udomsanti, Rachel O'Meara, Aaron Brumfield, Damian Mavis, Valentin Velkov, Tony Arunah Abbey, Amir Zargham, Peter Rnic, Eoin O'Brien, Alexander Winters, Armin Parvin, Yuri Chuchenko, Natalie Burn, Tomer Oz, Hare Das Ahatefu, Dylan Farrell, Geoffrey Giuliano, Ann Krav, Viktor Krav, Suman C. Tharan, Raicho Vasilev, Markus Waldow, Ron Weaver, Willy Zogo,

Yorumlar

  1. kadir dedi ki:

    gerçekten Jason Statham, Jessica Alba ile heycanı ,doruklarda yaşayacağınız bir film,zaman kaybı felan değil bence hemen izlemeye başlayın hak verin arkadaşlar müthiş bir film….