Mekanik Filmi izle · (Jason Statham Filmleri) 2011 Filmi TR Dublaj ve Altyazılı Full HD izle · zFilmizle.com

Mekanik Filmi Full HD izle

Film 20 saniye sonra başlayacak.

Filme Ait Diğer Bilgiler

IMDB: 6.6

Yapım Yılı:
Gişe Geliri: $76.347.393
Süresi: 1 Saat 33 Dakika
Mekanik filmi 1972 yılında çekilen Charles Bronson’un bir kiralık katil olduğu filmin yeniden çekilmiş halidir. Mekanik filmi 2011 yılında yönetmen Simon West tarafından yeniden çekilmiştir. Tekrar çekilen filmlerin üzerinde büyük bir baskı vardır. Çünkü herkes bu filmlerden ilk filme göre çok daha iyi olmasını beklemektedir. Çünkü film çok daha iyi teknolojik şartlar altında çekilmektedir ve ilk filmde yapılan hatalar görülebilmektedir. İlk filmin beğenilen kısımlarından öykünerek bunların devam ettirilmesi gerektiği gibi beğenilmeyen kısımların da düzeltilmesi gerekmektedir. Yönetmen Simon West bu baskının altından başarı ile çıkmayı başarmıştır. Film izleyiciler ve otoriteler tarafından çok beğenilmiştir. Filmin ana karakteri olan Arthur Bishop mekanik diye adlandırılan suikastçilerden biridir. Filmde Arthur Bishop’un maceralarını anlatmaktadır.

Oyuncular

Jason Statham, Ben Foster, Tony Goldwyn, Donald Sutherland, Jeff Chase, Mini Anden, James Logan, Eddie J. Fernandez, Joshua Bridgewater, John McConnell, Christa Campbell, Joel Davis, Mark Nutter, Ardy Brent Carlson, Lara Grice, Lance E. Nichols, J.D. Evermore, Ada Michelle Loridans, Linnzi Zaorski, Dawn Neufeld, Molly A. Rosenblatt, William Scharpf, John Teague, David Leitch, Jen Ortega, LaTeace Towns-Cuellar, Paul Abraham, David Dahlgren, Stuart Greer, Katarzyna Wolejnio, Larrel France, Danny Cosmo, Derek Schreck, Choop, Chris Angerdina, Beau Brasseaux, Dane Brown, Joshua Cardenez, Grant Case, Kurt DeVille, Elise Fyke, Geraldine Glenn, Nick Jones Jr., Evgeny Krutov, Matt McColm, Starlette Miariaunii, Gustavo I. Ortiz, Aaron Saxton, Lawanda Smith, Logan Douglas Smith, Simon West, Olga Wilhelmine,

Yorumlar

  1. mine dedi ki:

    Çarlıs bransın. Ben bu adama amerikanın cüney arkını diyorum. Gerçekten de cüneyt arkına benziyor. Fragmanda görüldüğü kadarıyla oynadığı rol de biraz cüneyt arkını andırıyor.

  2. NetCi dedi ki:

    Sanırım fragman olarak 1972’deki film gösterilmiş. Zaten film de bu filmden ıyarlanarak yapılma sanıyorum. İlk defa izlicem yeni bir film sayılır sonuçta 2011 yılı çıkışlı.

  3. TAYFUN dedi ki:

    Film o kadar dolu dolu bir film ki eski tarihli bir film olmasına rağmen gerçekten büyük emeklerin harcandığı çok belli. Birden fazla izleyebileceğimi düşünüyorum. Gerçekten zaman kaybı değil.