Kutsal Hazine Avcıları izle · (Raiders of the Lost Ark) 1981 Filmi TR Dublaj ve Altyazılı Full HD izle · zFilmizle.com

Kutsal Hazine Avcıları Filmi Full HD izle

Film 20 saniye sonra başlayacak.

Filme Ait Diğer Bilgiler

IMDB: 8.5

Yapım Yılı:
Gişe Geliri: $389.925.971
Süresi: 1 Saat 55 Dakika
Kutsal Hazine Avcıları filmi, efsaneleşmiş İndiana Jones serisinin ilk filmidir. Amerikan hükumeti Ark of the Conenant’ı aramaktadır. Ark’ta kutsal on emirin bulunduğu düşünülmektedir. Aradıkları bu şeyi bulmak için en uygun kişi Dr. İndiana Jones’tur. Bu sebeple Dr. Indiana Jones’u, Ark of the Conenant’ı bulması için görevlendirirler. Ancak Ark of the Conenant’ı Nazi Almanyası da aramaktadır. Yani Nazi ajanları da Ark’ı aramak için yola koyulmuşlardır. Jones bu yolculukta yalnız olmayacaktır, ona eski aşkı Marion da eşlik edecektir. Bu yolculuk Nepal’den Kahire’ye kadar uzanan çok zorlu bir macera olacaktır. 1981 yılında gösterime giren film macera filmlerinden söz açıldığı zaman akla ilk gelen kültleşmiş filmlerden biridir.

Yorumlar

  1. ceyda dedi ki:

    Indiana jones filmlerini hep tvden izlemiştik. Televizyonda efsaneleşmiş yapımlardan bahsedilecekse mutlaka Indiana jones de bunların arasına girmelidir.

  2. Seda dedi ki:

    Gerçekten izlemeye başladığınızda içinizde “Bu kadar eski bir yapım nasıl bu kadar iyi bir puan alabilir?” diye bir tereddüt oluşuyor fakat gerçekten izlediğinizde bambaşka bir havaya sahip inanılmaz bir film karşımıza çıkıyor. Kesinlikle tavsiye ederim.