Koruyucu Filmi izle · (Jason Statham Filmleri) 2012 Filmi TR Dublaj ve Altyazılı Full HD izle · zFilmizle.com

Koruyucu Filmi Full HD izle

Film 20 saniye sonra başlayacak.

Filme Ait Diğer Bilgiler

IMDB: 6.5

Yapım Yılı:
Gişe Geliri: $41.564.670
Süresi: 1 Saat 34 Dakika
Koruyucu filmi küçük bir çocuğu araç olarak kullanan Çin mafyasının yaptıkları şeyleri anlatmaktadır. Film aksiyon ve gerilim türlerindedir. Çok orijinal bir konuya sahip olan film aynı kalitede başarılı bir şekilde beyaz perdeye aktarılmayı başarmıştır. Başarılı konusunun yanında etkileyici aksiyon sahneleri ve kaliteli oyunculukları sayesinde film seyircilerin beğenisini kazanmayı başarmıştır. Mei isimli 9-10 yaşlarındaki küçük Çinli kız çocuğu çok yüksek bir zekaya sahiptir. Bu zekâsı ve hafıza kuvveti sayesinde normal bir insanın aklında tutmasının mümkün olmayacağı şeyleri aklında tutabilmektedir. Çinli mafta örgütü ise bunu rüşvet ve şantaj verilerinin taşınması için kullanmaya karar vermiştir. Çin mafyası küçük kızı Amerika Birleşik Devletlerine yollar ve bu sayede hiçbir yazılı delil olmayacaktır.

Oyuncular

Jason Statham, Catherine Chan, Robert John Burke, James Hong, Anson Mount, Chris Sarandon, Sándor Técsy, Joseph Sikora, Igor Jijikine, Reggie Lee, James Colby, Matt O'Toole, Jack Gwaltney, Barry Bradford, Jay Giannone, James Tolbert III, Danni DanDan Gadigan, Julian Marzal, Scott Nicholson, Kathy Anne Zhang, Byron Zheng, Lyman Chen, Howie Brown, Nicolas Salgado, Danny Hoch, Suzanne Savoy, Dan McCabe, John Wooten, Brian Anthony Wilson, Victor Pagan, Henry Kwan, Marvina Vinique, Jennifer Skyler, Kate Rogal, Tony Cheng, Dmitriy Kojevnikov, Oksana Lada, Al Kao, John Cenatiempo, Dan Shea, George B. Colucci Jr., Matt Dellapina, Stephen Oyoung, Tim Carr, Daoud Heidami, Ben Sinclair, Oleg Ivanov, Zun Lin, Alexander Kogan, Laurence Covington, Tex Allen, Hank Amos, Erica Lynne Arden, Gary Beck, Robert Bizik, Ian Bonner, Chris Clemens, David Collihan, Tim Connolly, Lawrence Degala, Tom Delconte, Cindy Engle, Shawn Gonzalez, Danielle Hollenberg, John Jillard Sr., Ann-Marie Jordan, Adam Zebediah Joseph, Shing Ka, William James Kelly, Basil Kershner, Michael William Kondyra, Michael J. Kraycik, Nicole Lee, Jian Leonardo, James Lew, Pila Manivong, John Mitchell, Jeffrey Mowery, Matt Nicholas, Lin Oeding, Brian James Pepe, Chuck Pressler, Joseph Queroli, Simon Rhee, Will Souders, Aleksandra Svetlichnaya, Philip Tan, Don Thai Theerathada, Rennel Turner, Gabriel Valentino, Jon Valera, Kelvin Whui, Marcus Young,

Yorumlar

  1. davut dedi ki:

    Bol bol silah, bol bol dövüş bol bol kovalamaca. Yine bir jason statham klasiği. Bu seferki konu çin mafyası olmuş. ABD devleti de bir mafya gibidir aslında. Gerçek hayatta böyle bir çocuk olsa abd devleti onu kendi kirli çıkarları için kullanır.