Kamp izle | Filmi Full HD Tek izle! · zFilmizle.com

Kamp Filmi Full HD izle

Film 20 saniye sonra başlayacak.

Filme Ait Diğer Bilgiler

IMDB: 3.9

Yapım Yılı:
Süresi: 1 Saat 30 Dakika
Bir ajans fotoğrafcısının başına gelen olayların anlatıldığı film aksiyon, gerilim ve dram sahneleriyle bir yaşam hikayesini konu alıyor. Filmde, birçok dizi ve filmde rol alan Muğlalı Gülnihal Demir yer alıyor. Merakla beklenen film olan Kamp Emek Wordpress Film Teması izleyicileriyle nette ilk olarak paylaşılıyor. Film bağımsız sinemacılar tarafından çekiliyor.

Oyuncular

Ali Akcan, Burcu Kinci, Candemir Ongan, Cenk Pasmakcioglu, Elif Bengul Yazici, Evren Aslan, Evren Maral, Fercan Dere, Ferit Sanlar, Gunnihal Demir, Mehmet Isildak, Volkan Bas, Yagmur Nazli Genç

Yorumlar

  1. Yeşim dedi ki:

    Filmi ilk defa sayenizde duydum. Açıkçası ilk olarak filmin ismi dikkatimi çekti. Ben doğayı ve doğada kamp yapmayı çok seviyorum. Eşim ile birlikte fırsat buldukça kamp yaparız. Filmin konusu için ajans fotoğrafçısının başından geçen olaylar diyor ama izleyelim bakalım. İnşallah güzel filmdir.

  2. Erdal dedi ki:

    Filmi izledim ve açıkçası pek beğenmedim. Konu olarak Türk filmlerinin klasiklerinden ayrılmış. Bu anlamda iyi ama bazı yerlerde oldukça sıkıldım. Sanırım yönetmeninde ilk filmi, bundan sonrakilerde umarım daha başarılı olacaktır.