Hızlı ve Öfkeli 7 izle · (Furious 7) 2015 Filmi TR Dublaj ve Altyazılı Full HD izle · zFilmizle.com

Hızlı ve Öfkeli 7 Filmi Full HD izle

Oyuncular

Vin Diesel, Paul Walker, Jason Statham, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Ludacris, Dwayne Johnson, Lucas Black, Kurt Russell, Nathalie Emmanuel, Elsa Pataky, Gal Gadot, John Brotherton, Luke Evans, Tony Jaa, Djimon Hounsou, Noel Gugliemi, Ali Fazal, Sung Kang, Ronda Rousey, Miller Kimsey, Charlie Kimsey, Eden Estrella, Gentry White, Iggy Azalea, Jon Lee Brody, Levy Tran, Anna Colwell, Viktor Hernandez, Steve Coulter, Robert Pralgo, Antwan Mills, J.J. Phillips, Jorge Ferragut, Sara Sohn, Benjamin Blankenship, D.J. Hapa, T-Pain, Brian Mahoney, Brittney Alger, Romeo Santos, Jocelin Donahue, Stephanie Langston, Jorge-Luis Pallo, Joey Abril, Shawn Alli, Alina Andrei, Andrew Ayala, John T. Belmont III, Alan Boell, Bradley Bowen, Dante Briggins, Eddie Briseño, Aaron J. Brooks, Tatiana Bukhahova, Claire Callaway, Hélène Cardona, Sasha Casares, Bryan Casserly, John Cenatiempo, Sandhya Chandel, Viviana Chavez, Dior Choi, Daniel Collins, Charles William Cook, Lateef Crowder, Scott Dale, Callen David, Caitlin Dechelle, Elena Diaz, Catherine Divina, Garrett H. Dumas, Alfonso Flores Jr., Alessandro Folchitto, Micky Francis, Frankie Fronk, Alexander Galvez, Abigail Gamache, Jeff Glover, Curtis Gordon, Alonso Grandío, Danny M. Gray, Ben Guppy, Brandon Michael Hale, Lucky Harmon, Yarett Harper, Roger Herrera, Jasmine Hester, Marina Hova, Nelly Imame, Janell Islas, Kalon Jackson, Cecilia Johnson, Stephanie Tyler Jones, Heather M. Kayal, Nathalie Kelley, King, John Koyama, Inder Kumar, Dana Langshaw, Grace Langshaw, Jude B. Lanston, Vivian Yoon Lee, LeJon, James Lewis, Adrian Lockett, Marie Louise, Jazlynn Love, Tara Macken, Jaron Marquis, Anthony R. McClara, Carla McCullough, Alex McGee, Daniel McGraw, Euseph Messiah, Lindsay Dean Miller, Samantha Miller, Rohain Mirza, Roman Mitichyan, Toneata Morgan, Shad Moss, Brooklyn Murphy, Karim Abu Naba'a, Alana Noland, Scott Oakley, Carmelo Oquendo, Bailey Pearson, Chelsea Pereira, Zane Pittman, Elizabeth Pollard, Priscilla Quintana, David G. Robinson, Vince Romo, Rebecah Rye, Shaker Sangam, Susan Santiago, Zinnia Sayegh, Yasmeen Scarab, Byron Schepen, Jon Komp Shin, Taylor Simmons, Cori Sims, Malerie Stanley, Mike Stevens, Sara Terho, Joel Thayakaran, Klement Tinaj, Andrea K. Torres, Courtney Hope Turner, Alyssa Veniece, Chris Verdugo, Terrence V. Walker, Derrick Whitney, Shawn Wilson, Denise Woelpern, Travis Wong, Mitchell Yee, Brianna Young,

Yorumlar

 1. Aslı dedi ki:

  Uzun süredir izlediğim filmler arasında en başarılı olan yine Jason Statham filmleri yer alıyor. Web sitenizden kesintisiz olarak izleyebilir olmamız beni mutlu etti ve kaliteli görüntü olması oldukça güzel.

 2. fahriye dedi ki:

  Bu serinin 7. filminde aksiyon yine zirvede. özellikle uçurumdan kurtulma sahnesi eşsiz. Ama böyle güzel bir sahne daha iyi kamera açılarıyla çeklimeliydi. Muhteşem bir sahne ama olması gerektiği kadar etkileyici değil.

 3. Ayşe dedi ki:

  Tüm serisini heyecanla bekleyerek izledim ve bu konuda öğrendiğim bilgilerle Hızlı ve Öfkeli 9 2020 yılında nisan ayında çıkacağını öğrenince üzüldüm. Daha çok beklememiz gerekiyor

 4. Hara dedi ki:

  Hızlı ve öfkelinin tüm serilerini izlemiştim ama 7’yi izlemedim sadece. Ben bu filmde Jason Statham olduğunu hiç bilmiyordum çok şaşırdım harika bir aksiyon filmine Jason Statham acayip yakışır. Sırf bunu öğrendiğim için kesinlikle izlicem listeme ekledim bile.