Meg: Derinlerdeki Dehşet izle · (Jason Statham Filmleri) 2018 Filmi TR Dublaj ve Altyazılı Full HD izle · zFilmizle.com

Meg: Derinlerdeki Dehşet Filmi Full HD izle

Film 20 saniye sonra başlayacak.

Filme Ait Diğer Bilgiler

IMDB: 5.7

Yapım Yılı:
Gişe Geliri: $530.243.742
Süresi: 1 Saat 53 Dakika
Meg: Derinlerdeki Dehşet filmi, gerilim ve aksiyon türlerindedir. Film oldukça özgün bir senaryoya sahiptir. Filmin bu denli çekici olmasındaki başlıca sebeplerden bir tanesi de budur. Daha önce çok fazla örneği olmayan bu film senaryosunun etkileyiciliğinin yanında oyuncu kadrosu sayesinde de izleyicileri kendisine çekmeyi başarmaktadır. Filmde tarih öncesinden kalma bir canavarın yeniden ortaya çıkışı akabinde gelişen olaylar anlatılmaktadır. Bu canavar 23 metrelik bir megalodondur. Bu canavar, gözlem yapmak üzere görevli olan bir denizaltına saldırarak ortaya çıkar. Büyük bir tehdit olan bu canlının engellenmesi gerekmektedir. Bu görev de Jonas Taylor’a düşmüştür. Taylor çok korkutucu olan bu canavarı engellemek için cansiperane bir şekilde tehlikeli bir mücadelenin içine girecektir.

Oyuncular

Jason Statham, Bingbing Li, Rainn Wilson, Cliff Curtis, Winston Chao, Shuya Sophia Cai, Ruby Rose, Page Kennedy, Robert Taylor, Ólafur Darri Ólafsson, Jessica McNamee, Masi Oka, Raymond Vinten, Hongmei Mai, Wei Yi, Vithaya Pansringarm, Rob Kipa-Williams, Tawanda Manyimo, Mark Trotter, James Gaylyn, Andrew Grainger, Steven A. Davis, Glen Levy, Edwin Wright, Marc Copage, Sui Fong Ivy Tsui, Jeremy Tan, Teresa Lee, Douglas Lee, Tim Wong, Yoson An, Piroon Vongvaruj, Boaz Magege, Yao Yao, Kelly the Dog, Christian Hipolito, Dylan Thomas Knight, Leand Macadaan, Christian Tejada,

Yorumlar

 1. Hamza dedi ki:

  Ben böyle bir canavar görmedim tam spoiler vermek istemiyorum ama , böyle dev bir yaratık bir seferde öldürülmesi bence çok güç ama film,harika olmuş yine jason’ın filmi sonuçta..

 2. sadettin dedi ki:

  Yıllar önce meşhur jaws filmlerini izlerdik. Aradan 20 yıl mı 30 yıl mı geçti bilmem. Ama onca zaman sonra yeni bir köpekbalığı filmi yapılmş. Aslında beklentiler büyük olmalı. Filmi izleyip görmek gerek.

 3. Kripton dedi ki:

  Oha bu ne. Ben bu filmi ilk kez görüyorum. Yaşlanmışım yaa 2018 yılında çıkmış ve Jason Statham’ın oynadığı şu filmin varlığından bile haberim yoktu. Bugün doluyum ama bu hafta izleyecğim tek çekindiğim şey IMDB puanı ile umarım uyuşmaz.

 4. Öykü dedi ki:

  Serinin en eğlenceli ve en güzel filmi diyebiliriz. Neredeyse mükemmel kavramını tam anlatan bir film olmuş. Prodüksüyon efsaneee diyebiliriz.