Cehennem Melekleri 3 izle · (Jason Statham Filmleri) 2014 Filmi TR Dublaj ve Altyazılı Full HD izle · zFilmizle.com

Cehennem Melekleri 3 Filmi Full HD izle

Film 20 saniye sonra başlayacak.

Cehennem Melekleri 3 filmi, Cehennem Melekleri serisinin devam filmidir. Efsane oyunculardan oluşan kadrosunu bozmayan film izleyicilerine yine muhteşem bir film vaat etmekte. Aksiyon türündeki film, seyirciyi filmi adeta yaşıyormuş hissi uyandıran çok gerçekçi sahnelere sahiptir. İzleyicilerin filmi bu denli içlerinde hissetmeleri filmin bu derece etkileyici olabilmesinin en önemli faktörlerinden bir tanesidir. Barney Ross ve askerleri çok zorlu bir görevin peşindedir. Bir silah tüccarının elindeki çok tehlikeli silahların kötü adamların ellerine geçmesini engellemeye çalışmaktadırlar. Silah tüccarının kimliği ortaya çıktığında ise ekip büyük bir şok yaşar. Çünkü bu silah tüccarı Barney’in eski ortağı olan ve Barney tarafından öldürüldüğü düşünülen Conrad Stonebanks’tan başkası değildir.

Oyuncular

Sylvester Stallone, Jason Statham, Harrison Ford, Arnold Schwarzenegger, Mel Gibson, Wesley Snipes, Dolph Lundgren, Randy Couture, Terry Crews, Kelsey Grammer, Glen Powell, Antonio Banderas, Victor Ortiz, Ronda Rousey, Kellan Lutz, Jet Li, Ivan Kostadinov, Robert Davi, Nikolay Stoyanov Ilchev, Daniel Angelov, Slavi Slavov, Dimiter Doichinov, Nikolay Stanoev, Harry Anichkin, Boswell Maloka, Natalie Burn, Velizar Binev, Sarai Givaty, Liubomir Simeonov, Frank Pesce, Thomas Canestraro, Aleksandar Belovski, Lilia Doytchinova, Ivaylo Grancharov, Wendy Kay, Lisbeth Olofsson, Cyndy Powell, Bashar Rahal, Tzvetislav Samardjiev,

Yorumlar

  1. Banu dedi ki:

    Bir çok film izledim fakat bu seri benim çok hoşuma gitti cehennem melekleri serisi oldukça aksiyon dolu ve başarılı bir seri türkçe dublaj seçeneğinin olmasıda ayrıca güzel konu olmuş.

  2. hatice dedi ki:

    Arnold statham stallone ve daha kimler kimler. Adamlar hollywoodda kimse bırakmamış. Yine hollywood tarzı bir aksiyorn filmi. Binadan helikoptere atlamak, motorsikletle apartmanın kaçıncı katına sıçrama ile çıkmak gibi abartılı aksiyon sahneleri var. Daha neler göreceğiz.