Cehennem Melekleri 1 izle · (Jason Statham Filmleri) 2010 Filmi TR Dublaj ve Altyazılı Full HD izle · zFilmizle.com

Cehennem Melekleri 1 Filmi Full HD izle

Film 20 saniye sonra başlayacak.

Amerika Birleşik Devletleri özellikle çevresindeki ülkelere demokrasi getirme iddiasıyla askeri ve siyasi müdahalelerde bulunmaktadır. Güney Amerika ülkeleri bu müdahalelerden nasibini en fazla alan ülkelerdir. Filmde de bu konu işlenmiştir. Amerika Birleşik Devletleri yine bir Güney Amerika ülkesindeki zalim diktatörü başkanlıktan indirmek ve diktatörlüğünü yıkmak için bir müdahalede bulunmuştur. Bu müdahalede araç olarak paralı askerleri kullanacaklardır. Askerler bu Güney Amerika ülkesine gizlice girmişlerdir. Ancak görev henüz yeni başlamışken paralı askerlerden oluşan bu ekip Amerika Birleşik Devletleri’nin amacının söyledikleri gibi diktatörlüğü yıkıp demokrasi getirmek olmadığını fark eder. Olaylar çok karmaşık bir hal almıştır. Ekip kontrolü sağmaya zorlanırken gerçek düşmanı fark etmişlerdir. Sonrasında ise savaşın karşı tarafını değiştirecek ve silahlarını çok daha tehlikeli bir düşmana yönelteceklerdir.

Oyuncular

Sylvester Stallone, Jason Statham, Jet Li, Dolph Lundgren, Eric Roberts, Randy Couture, Steve Austin, David Zayas, Giselle Itié, Charisma Carpenter, Gary Daniels, Terry Crews, Mickey Rourke, Hank Amos, Amin Joseph, Grifon Aldren, Antonio Rodrigo Nogueira, Antonio Rogerio Nogueira, Sassa Nacimento, R.A. Rondell, Tze Yep, Precious Jenkins, Ronn Surels, Lauren Jones, Prazeres Barbosa, Jose Luis Vasquez, Daniel Arrias, Antonio Gullo, Javier Lambert, Tatsu Carvalho, Marcio Rosario, Paulo Bastos, John Baran, Joshua Cardenez, Rod Carvalho, Gino Galento, Gideon Hodge, Victor E. Hugo, James Landry Hébert, Topher Jones, Cody Juneau, Shadoe Knight, Everton Lawrence, Ace LeBleu, Edgar Leza, David Joseph Martinez, Aaron Saxton, Arnold Schwarzenegger, Bruce Willis,

Yorumlar

  1. seracettin dedi ki:

    Schwarzenegger, stallone ve statham. Hollywood 3 syi biraraya getirmiş. Filmi izleme imkanım olmadı ama konusu çok tanıdık geldi. diktatörlük varmış da abd oraya demokrası getiriyormuş. Öncelikle, nerede diktatörlük varsa çoğunu abd kendisi beslemiş ve büyütmüştür. Daha sonra da diktatör var demokrasi getiriyorum diye ülkeleri harap edip mallarını yağmalıyor. Biz de bu abd propagandası filmleri izleyip eğleiyoruz.

  2. Soyak dedi ki:

    Sylvester Stallone’un yapmış olduğu şu hemen her ünlünün oynadığı filmlerden biri. Filmde Jason Statham, Jet Li, Dolph Lundgren, Eric Roberts, Randy Couture, Steve Austin, David Zayas falan oynuyor. İzleyen kişi bu ünüleri görüp aşırı büyük beklentiye girmesin ancak aksiyon beklentisini karşılıyor.