Can Dostum Filmi izle · (Intouchables) 2011 Filmi TR Dublaj ve Altyazılı Full HD izle · zFilmizle.com

Can Dostum Filmi Full HD izle

Film 20 saniye sonra başlayacak.

Filme Ait Diğer Bilgiler

IMDB: 8.5

Yapım Yılı:
Gişe Geliri: $426.480.871
Süresi: 1 Saat 52 Dakika
Can Dostum Film çok zengin ama felçli olan bir adamın hikayesini anlatmaktadır. Bu adam hayatını kendi başına devam ettiremediği için bir bakıcıya ihtiyaç duymaktadır ama bu işte iyi olan bir kişi bulmak onun için çok zordur. Bir gün sadece işsizlik maaşı alabilmek için, iş başvurusu yapıp reddedilmeye ihtiyacı olan bir adam gelmiştir. Bu adam işi almak değil reddedilmek ve bu sayede işsizlik maaşı almaya devam etmek istemektedir. Ancak olaylar farklı gelişir ve işsizlik maaşı için, iş başvurusu yapan Driss işe başlar. Felç olan, Philippe, Driss’i ona acıyarak bakmadığı için sever ve işi bu yüzden ona verir. Geçen zaman içerisinde bu ikili çok iyi arkadaş olurlar ve aralarındaki ilişki işveren işçi ilişkisinin çok çok önüne geçer.

Oyuncular

François Cluzet, Omar Sy, Anne Le Ny, Audrey Fleurot, Joséphine de Meaux, Clotilde Mollet, Alba Gaïa Bellugi, Cyril Mendy, Salimata Kamate, Absa Diatou Toure, Grégoire Oestermann, Dominique Daguier, François Caron, Christian Ameri, Thomas Solivérès, Dorothée Brière, Marie-Laure Descoureaux, Émilie Caen, Sylvain Lazard, Jean-François Cayrey, Ian Fenelon, Renaud Barse, François Bureloup, Nicky Marbot, Benjamin Baroche, Jérôme Pauwels, Antoine Laurent, Fabrice Mantegna, Hedi Bouchenafa, Caroline Bourg, Michel Winogradoff, Kévin Wamo, Elliot Latil, Alain Anthony, Dominique Henry, Le Capriccio Français, Philippe Le Fevre, Yun-Ping He, Pierre-Laurent Barneron, Philippe Pozzo di Borgo, Abdel Sellou,

Yorumlar

  1. Emir dedi ki:

    Can Dostum filminin namını biliyorum, çok kaliteli bir film. Uzun zamandır izlemeyi düşünüyordum fakat bir tülü fırsatım olmamıştı. Sitenizi ziyaret ettiğimde önerilenler bölümünde gördüm ve az önce filmi izledim. Gerçekten izlemeye değer bir film, teşekkürler.